Germany Trade & Invest (GTAI) jako agencja inwestycyjna wspiera międzynarodowych przedsiębiorców zainteresowanych założeniem przedstawicielstwa w Niemczech i rozwojem działalności gospodarczej na rynku niemieckim. GTAI to z jednej strony rozbudowana sieć ekspertów, a z drugiej strony baza wiedzy i informacji o regionach niemieckich oraz poszczególnych branżach, a także innych rynkach zagranicznych.

Business Location Network (BLN) to sieć  instytucji wspierających rozwój gospodarczy Wschodniej Brandenburgii. Głównym celem działania jest promocja transgranicznych kontaktów biznesowych oraz m.in. wsparcie polskich firm w rozpoczęciu działalności gospodarczej w tej części Niemiec

Brandenburska Agencja Wspierania Gospodarki (WFBB) jest punktem kontaktowym dla inwestorów, firm-rezydentów i firm zorientowanych na nowe technologie rozpoczynających działalność w kraju związkowym Brandenburgia. WFBB oferuje wszystkie usługi w zakresie wspierania przedsiębiorczości i zatrudnienia z jednego źródła - od wsparcia przy zakładaniu i ekspansji firmy, poprzez promowanie innowacji i internacjonalizacji, po pozyskiwanie i kształcenie wykwalifikowanych pracowników. W ten sposób wspiera się dalszy rozwój klastrów gospodarczych związanych ze strategicznymi gałęziami przemysłem kraju związkowego Brandenburgii i niemieckiego regionu stołecznego. Jako agencja energetyczna, WFBB jest również ściśle zaangażowana w realizację strategii energetycznej państwa.

DREBERIS jest międzynarodową firmą doradczą z siedzibą w Dreźnie (Niemcy), we Wrocławiu, Schwyz (Szwajcaria) i we Lwowie (Ukraina). Specjalizujemy się w doradztwie strategicznym i w dziedzinie innowacyjnej internacjonalizacji dla małych i średnich przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Istniejemy na rynku już od ponad 20 lat! Od tego czasu pokierowaliśmy już udaną ekspansją ponad 1200 firm na nowe rynki zagraniczne w 50 branżach, w ponad 35 krajach na 6 kontynentach - głównie z i do Polski, Niemiec, Szwajcarii.